Prospěšnost pro zdraví

Není to jen pocit, ale i jasně měřitelné výsledky. Dřevo zklidňuje srdeční tep a to tak výrazně, že během jediné noci může ušetřit až hodinu jeho pulzování. Spánek je díky tomu kvalitnější a vy se probouzíte opravdu odpočinutí.

Ochrana před zářením

Masivní dřevo pohlcuje vysokofrekvenční záření, které proudí například z telefonních vysílačů. Dovnitř do domu ho díky tomu pronikne jen zhruba desetina.

Dům navěky

První dřevostavby se stavěly jako přechodné příbytky pro kočovné kmeny, lovce a rybáře. Dnes to jsou domy, které přetrvají generace a to i třeba v místech s častými zemětřeseními jako je Japonsko. Ostatně právě tam stojí i nejstarší dřevěná stavba na světě – chrám v Horjúdži, kterému je 1 600 let.

Výjimečný pocit

Dřevěné stěny jsou difuzně otevřené a díky buněčné struktuře udržují přirozenou vlhkost v místnostech. V celém domě tak vzniká příjemné mikroklima, což zklidňuje psychiku a regeneruje nervovou soustavu.

Stáhněte si typovou nabídku

Zajímá vás jak vypadá typová nabídka na dům opravdu ze dřeva? Stáhněte si naši ukázku.

Nechceme narušovat vaše soukromí. Můžete se kdykoli odhlásit.

Šetrnost k přírodě

Přírodní dřevo je maximálně šetrný stavební materiál. Protože například stavba jednoho zděného domu představuje stejnou zátěž pro životní prostředí jako stavba čtyř až pěti domů ze dřeva. Čisté dřevo je totiž pořád součástí koloběhu přírody, ne nebezpečný odpad.

Pro citlivé lidi i alergiky

Vhodně zvolené a správně zpracované dřevo nepotřebuje žádné chemické ošetření. A tam kde nejsou umělá lepidla, laky nebo nátěry, nevznikají ani alergie. Navíc dům přirozeně dýchá a tím udržuje i zdravé klima.

Postavíme vám opravdu zdravý dům.
Stačí jen napsat a domluvíme se.

Domluvit schůzku